fbpx

Paulina Niewiadomska

warsztaty fotografii sensualnej

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W WARSZTATACH FOTOGRAFICZNYCH?

Uczestnictwo w moich warsztaty fotografii sensualnej jest niezwykle wartościowym i inspirującym doświadczeniem z kilku powodów! Po pierwsze dzielę się z Wami moją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami i technikami, które zdobyłam dzięki szkoleniom z zakresu fotografii, a także dzięki pracy z modelkami. Fotografią zajmuję się już od kilkunastu lat, na swoim koncie mam ponad 200 różnorodnych sesji kobiecych. Sesji z doświadczonymi modelkami, sesji TFP, a także sesji ze ” zwykłymi, niezwykłymi kobietami”, czyli klientkami, które najczęściej odwiedzają nasze studia fotograficzne. Moje warsztaty nastawione są na praktykę i wspólne odkrywanie tajników sesji kobiecych. Jestem pewna, że takie warsztaty nie tylko szkolą warsztat, ale przede wszystkim otwierają umysł na nowe, kreatywne pomysły.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z DOŚWIADCZONĄ MODELKĄ?

Fotografowanie doświadczonej modelki pozwala na poznanie różnych technik komunikacji i współpracy z modelem podczas sesji fotograficznej. Uczestnictwo w takich warsztatach daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z modelami, co może być przydatne w przyszłych sesjach. Doświadczona modelka potrafi z łatwością dostosować się do różnych poz i wyrażeń twarzy, co daje fotografowi możliwość eksperymentowania z różnymi stylami i kompozycjami zdjęć. To także okazja do nawiązania nowych kontaktów w branży fotograficznej oraz budowania relacji z profesjonalistami. Może to prowadzić do dalszych współprac i możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii. Nie każdy ma możliwość na co dzień współpracować w profesjonalnym studio i z profesjonalnymi modelami, zwłaszcza na początku swojej kariery. Dlatego uważam, że profesjonalna modelka jest dodatkowym atutem moich autorskich warsztatów. Oczywiście na warsztatach współpracujemy także z nieprofesjonalną modelką, dla wypracowania i potrenowania komunikacji na obu płaszczyznach.

WARSZTATOWY TIP: jak wydobyć kobiece piękno na sesjach ZDJĘCIOWYCH? warsztaty fotografii sensualnej

Zapewnij modelce komfortowe warunki i atmosferę pełną zaufania. Zadawaj pytania, udzielaj wskazówek i słuchaj uwag modelki, aby stworzyć wspólnie udane kadry. Pozwól modelce na bycie sobą i eksperymentowanie z różnymi pozami, wyrazami twarzy i stylami, co pozwoli na uchwycenie jej prawdziwego piękna. Pracuj ze światłem i kompozycją i zwracaj uwagę na detale. Jeżeli modelka źle czuje się w danej stylizacji lub ujęciu- zmień je. Wyrażaj pozytywne komplementy i podziw dla modelki. Pochwal jej wygląd, styl i profesjonalizm, co pomoże jej poczuć się pewnie przed obiektywem jeżeli jest nieśmiała. Wydobycie kobiecego piękna na sesjach fotograficznych wymaga subtelności, empatii i umiejętności komunikacji. To też trenujemy na warsztatach. A teraz zobaczcie jak wyglądały warsztaty fotografii kobiecej i ujęcia z Sonią. Na początku przygotowania! Makijaż Joanna Ciupek, Włosy IG @imperiumwlosa

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl