fbpx

Paulina Niewiadomska

Stylizowana sesja portretowa

Do tej stylizowanej sesji zdjęciowej miałyśmy dwa podejścia. Za pierwszym razem… dwa gapcie nie sprawdziły godzin otwarcia Kolejki! No i się spóźniłyśmy, oczywiście nie była to niczyja wina… a nawet nas obu! Fajnie, bo zdążyłyśmy się poznać, więc można uznać, że pierwsze spotkanie to było spotkanie w celu ustalenia szczegółów na temat sesji zdjęciowej! 🙂

Portretowa kobieca sesja zdjęciowa Śląsk


Ale okazuje się, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Na pierwsze spotkanie Magda była niesamowicie przygotowana, piękna stara walizka, dwie fenomenalne stylizacje… ale to jak wyglądała na drugiej sesji, z przepiękną fryzurą i bukietem goździków.

Fotografia kobieca okiem Pani Fotograf ze Śląska


Każdy, kto mnie zna, może sobie wyobrazić mój entuzjazm. Jak dostaję tylko aparat w dłonie i zaczynam sesje, juz jestem najszczęśliwsza, a gdy widzę zaangażowanie z drugiej strony, to już istna magia. Zwłaszcza że Magda przed obiektywem jest jak ryba w wodzie. Ta świadomość, a zarazem subtelność. Każdemu fotografowi, życzę tak fenomenalnych kobiet przed obiektywem.


Dobra, dobra, dobra. Wystarczy mojego gadania, bo zdjęcia z tej sesji mówią same za siebie.

Zapraszam Was na historię rodem z Drugiej Wojny Światowej przepięknej Magdy…

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl