fbpx

Paulina Niewiadomska

Sesja ciążowa fotograf śląsk

To jedna z tych sesji, która chwyta chwilę. Ta chwila już nie wraca, dlatego przypomina o niej do końca życia. Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety. Dlatego pięknie zatrzymać go na zdjęciach. I choć ciąża kojarzy się zazwyczaj tylko z kobietą, ja na sesje zapraszam również Waszych partnerów, mężów, chłopaków. To Wasz wspólny czas- celebrujcie go. Ta sesja to wiele emocji, a czasem nawet wyzwań dla przyszłej mamy. Jednak wszystkie moje modelki jednogłośnie stwierdzają- ten wysyłek był tego warty! Pod postem sesja ciążowa Aleksandry w plenerze i w studio.

Kiedy zrobić sesję ciążową?

Najlepiej wykonać sesję ciążową między 6 a 8 miesiącem ciąży. Każda kobieta jest inna, każdy organizm inaczej reaguje na ciążę. Dlatego najlepiej jest obserwować siebie i ustalić z fotografem najlepszy moment. Tak byś dobrze czuła się przed obiektywem. Kwintesencją sesji ciążowej jest piękny brzuszek, to on dodaje uroku zdjęciom. Jedne kobiety mają go już stosunkowo wcześnie, inne muszą poczekać nie co dłużej. Możemy też zaplanować kilka sesji w ciągu całej ciąży i stworzyć dla Was nieocenioną pamiątkę z tego czasu. Ważne jest jednak, by dbać przede wszystkim o zdrowie ciężarnej. Dlatego sesję powinno się, zwłaszcza w tych późniejszych miesiącach skonsultować z lekarzem.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Najważniejsze jest zdrowie i samopoczucie ciężarnej, dlatego wybierając rodzaj sesji weź pod uwagę to, że możesz tego dnia nie mieć sił na spacery. Do wyboru jest sesja w plenerze i sesja w studio. Ta w plenerze zazwyczaj jest bardziej wymagająca i uzależniona od wielu czynników np. pogody i wzmożonej aktywności fizycznej. Z kolei ta w studio to konkretne stałe miejsce, które daje nam wiele rozwiązań do zdjęć. Może na pozór wydawać się mniej efektowna zwłaszcza w miesiącach letnich to wierzcie mi, że daje również całą masę rozwiązań. A jedyne spacery jakie urządzasz to te, od scenki do scenki.  Wymarzyłaś sobie zdjęcia z brzuszkiem w pięknej balowej sukience, czy może wolisz zdjęcia pełne bliskości w jeansach i t-shircie? Wszystko będzie wyglądać pięknie, gwarantuję. Na sesję umów się najpóźniej na koniec 3-ciego miesiąca, mamy wtedy czas na ewentualne roszady terminowe w razie różnorodnych sytuacji losowych, które mogą się wydarzyć.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl