fbpx

Paulina Niewiadomska

kobieta oparta o drzwi samochodu z prezentami na dachu

Co to MINI SESJA ŚWIĄTECZNA?

To szybka, ale efektowna sesja zdjęciowa. Klient otrzymuje kilka ujęć z wcześniej przygotowanych scenek fotograficznych w studio lub plenerze. Te z kolei goszczą przez cały okres przed świąteczny w większości studio fotograficznych. To modne sesje, ponieważ są dużo tańsze niż tradycyjne sesje fotograficzne. Dlaczego mini sesje świąteczne są tańsze? Po pierwsze klient otrzymuje w pakiecie maksymalnie do 10 ujęć (to zależy przede wszystkim od ilości scenek, które może zaoferować fotograf, a także oferty). Scenografia jest stała, stąd też taka sesja przebiega bardzo szybko i sprawnie. To absolutny must have przygotowań do świąt ostatnich sezonów.

Jak poczuć świąteczny klimat?

Sesje fotograficzne od kilku lat stały się popularne i dostępne dla wszystkich, nie tylko dla wykreowanych modelek. Tak stało się głównie za sprawą social media, gdzie każdy chce zaprezentować siebie z jak najlepszej strony i pochwalić się znajomym co dobrego u niego słychać. Dlatego nie tylko idealną pamiątką, prezentem dla bliskich, czy także miło spędzonym czasem jest mini sesja świąteczna. To jeden ze sposobów kreacji świątecznego klimatu. Dorosłym coraz ciężej jest poczuć ten klimat świąt ze względu na zbyt wiele obowiązków w ciągu roku, dlatego mini sesja świąteczna ze światełkami, żywą choinką i prostymi dekoracjami pozwala poczuć się jak w bajce i złapać magiczną chwilę. W tym roku zdecydowanie magiczny w moich sesjach był czerwony fiat 126p- każdy chciał mieć tam jak najwięcej zdjęć.

Jak przygotować się na mini sesje świąteczne? jak można je wykorzystać?

Jak na każdą z sesji najważniejsze jest, żeby tego dnia wstać prawą nogą i być wypoczętym. To gwarantuje dobrą zabawę i ładne twarze na zdjęciach. Następnie warto przemyśleć swój ubiór. Jeżeli mini sesja świąteczna jest w klimacie boho dobrze ubrać się w beże i biele. Jeżeli zależy nam na podkręceniu atmosfery i wesołych ujęciach idealnie sprawdzą się ubrania z motywami merry christmas. Pamiętajcie, że takie zdjęcia mogą być świetnym prezentem dla rodziny np. dla dziadków, kiedy wybraliście się na sesję z rodziną. Można wykorzystać je także, jako wirtualne kartki z życzeniami w okresie świąt, a także chwalić się xmas atmosferą w swoich social mediach.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl