fbpx

Paulina Niewiadomska

Kobieca sesja zdjęciowa w Studio!

Poczuj się jak milion dolarów podczas profesjonalnej sesji sensualnej!


Brunetki, blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki…. staram się usatysfakcjonować na maksa! Z całego serca staram się sprostać każdym Waszym wymaganiom. Dobrze jest porozmawiać przed sesją, ustalić jej zamysł, wymienić się inspiracjami! I myślę, że jesteśmy w stanie zrealizować większość pomysłów w moim ogromnym studio, w którym wszystko jest mobilne i gotowe do aranżacji! Jak zwykłam mawiać – ogranicza nas może jedynie wyobraźnia i z pewnością budżet. 😉

Buduarowa Sesja kobieca w Studio w w prezencie!

Patrycja sesję sensualną otrzymała od swojej przyjaciółki z prezencie na święta. I była przeszczęśliwa, a ja jeszcze bardziej, gdy usłyszałam, że to najlepszy prezent, jaki mogła dostać. Myślę, że każda kobieta, nawet ta mniej śmiała, lub ta której ciężko się do tego przyznać chciałaby otrzymać taki prezent. Zapraszam kochani do zakupów voucherków, jeśli to Wy chcielibyście podarować ukochanej osobie taką sesję w prezencie właśnie.

Kobieca sesja zdjęciowa w profesjonalnym teamie!

To był przepiękny i dzień i miałyśmy szerokie możliwości do stworzenia pięknych kadrów. Profesjonalny makijaż w wykonaniu mojej niezastąpionej Ajki podkreślił urodę Patrycji, za sprawą czego czuła się pewniej i swobodniej przed moim obiektywem. Ale to nie wszystko, na sesji Patrycji towarzyszyła sam obdarowująca i niezastąpiona stylistka fryzur Agnieszka Jankowska, ta kobieta robi z włosami, jakąś magię! To była niesamowita przyjemność móc pracować w takim teamie. Z całego serca dziękuję dziewczyny! Wszystkie moje kobietki zachęcam, aby na takie kobiece sesje zdjęciowe zabierały elegancką bieliznę, gorsety, bodziaki, koronki i narzutki! Patrycja przyszła z całą walizką i wykorzystałyśmy ją w niemalże stu procentach!

Czy hejt powinien powstrzymać Cię przed zrobieniem sesji kobiecej?

Na co dzień niestety dosyć często spotykam się z sytuacjami, kiedy to kobiety atakują siebie nawzajem. Oceniamy i wymagamy, wymagamy, że inne kobiety będą postępować, tak jak my uważamy to za słuszne. Gdy jest inaczej-spoglądamy z zazdrością, posuwamy się do krytyki i zupełnie nie rozumiemy, że kobiecość może mieć zupełnie inną twarz u każdej z nas. Ty lubisz spędzać czas na czytaniu książki, pleceniu makramy. Ona… ona woli ramoneskę, piąć się po szczeblach kariery w swoim korpoświecie i ani myśli o macierzyństwie. Podczas rozmowy mamy prawo mieć odmienne zdanie na różne tematy, ale to absolutnie nie oznacza, że któraś z nas jest w błędzie. Wiem, że w przyznawanie się do błędu jest trudne i zdecydowanie łatwiej jest nam coś skrytykować, niż przyznać drugiej osobie rację. To właśnie w taki sposób reagują kobiety, które czują strach, nie mają poczucia własnej wartości i kobiecości. Czy takie kobiety wierzą w siebie i czują się dobrze psychicznie i fizycznie?

Każdy jest piękny w inny sposób, a moim zadaniem jest to piękno podkreślić, a i ukryć mankamenty. Sama zdecydujesz, czy wolisz być w bieliźnie, topless, czy wolisz pokazać trochę więcej. Zależy nam obu, abyś poczuła się pięknie i swobodnie w dniu sesji. A po sesji? Była dumna i przeszczęśliwa z uzyskanych efektów!

Opinie moich modelek!

Najwięcej radości sprawia mi Wasza reakcja na zdjęcia, nie byłabym sobą, dybym nie podzieliła się słowami Patrycji:
„Właśnie dostałam zdjecia- zamykam plik, otwieram, i znów zamykam i znów otwieram !!! Tak już od dobrych …. 2 godzin?!! po prostu – O G I E Ń?!
Kobiety ! APEL- zróbcie coś dla siebie !
Choć raz poczuć się jak MILION ZIELONYCH ? – bezcenne !
Zaufaj mi, a ta Dobra Duszyczka wyciśnie z Ciebie 110 % piękna ❤????
POLECAM, przekonaj się sama ?”

A jak się przygotować i jaka jest cena sesji kobiecej u mnie znajdziecie tu – klik.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl