Sensualna Sesja Kobieca Agaciasta Sląsk
Sesja kobieca,  Sesja zdjęciowa

Nie taka zwyczajna, sensualna sesja kobieca Agaty w Gliwickim apartamencie-bo z pizzą! Śląsk!

Sesja zdjęciowa w apartamencie

Poczuj się kobieco i atrakcyjnie podczas profesjonalnej sesji sensualnej!


Kobietki, które piszą do mnie w sprawie sesji zdjęciowych, mają różne wymagania. Z całego serca staram się im sprostać. To dlatego tak ważna jest wstępna konsultacja. Wymienienie się zdjęciami poglądowymi, tak bym mogła zobaczyć, co leży w Twojej estetyce. Myślę, że jesteśmy w stanie zrealizować większość pomysłów, a nawet wynająć przepiękny apartament W Gliwicach, tak jak to było w przypadku Agatki! Jak zwykle, ogranicza nas tylko wyobraźnia no i może jeszcze budżet. 😉 Moje studio na razie w remoncie, w związku z obecną sytuacją prace wstrzymane, ale szykujemy dla Was coś ekstra, ale na razie ci…. ^^

Agata marzyła o sesji buduarowej w specjalnie wynajętym apartamencie, który miałby surowy charakter. Lofciki, któż nie kocha? Po wejściu do środka urzekło nas cegła i światło. Jak się później okazało, ujęcia w łazience ahhh jak nas tam światełko ukochało. Jakie tam powstały fenomenalne sztosy! Zwłaszcza, że Agata prężnie działa w fitświecie, wie jak zadbać o formę i michę, czego tutaj macie naoczne dowody! Były szerokie możliwości do stworzenia pięknych kadrów. Profesjonalny makijaż w wykonaniu mojej niezastąpionej Ajki podkreślił urodę Agaty, za sprawą czego czuła się pewniej i swobodniej przed moim obiektywem. Wszystkie moje kobietki zachęcam, aby na takie kobiece sesje zdjęciowe zabierały elegancką bieliznę, gorsety, bodziaki, koronki i narzutki!

Masz ochotę zrobić takie ujęcia z przekąsem i na sesje zamówić pizzę? Mów mi jeszcze, uwielbiam takie niekonwencjonalne rozwiązania. Aha, no i polsko-włoski, pizza była mistrz!

Każdy jest piękny w inny sposób, a moim zadaniem jest to piękno podkreślić, a i ukryć mankamenty. Sama zdecydujesz, czy wolisz być w bieliźnie, topless, czy wolisz pokazać trochę więcej. Zależy nam obu, abyś poczuła się pięknie i swobodnie w dniu sesji. A po sesji? Była dumna i przeszczęśliwa z uzyskanych efektów!

A jak się przygotować i jaka jest cena sesji kobiecej u mnie znajdziecie tu – klik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll Up