fbpx

Paulina Niewiadomska

Sesja sensualna

Młoda matka- czy wypada robić sesje sensualne?

No jasne, że wypada! I spotkamy się znowu w punkcie stereotypów. Co wypada, a co nie wypada. Na co pozwoliłaby sobie nasza babcia, a na co nasza sąsiadka. Kochane, cały okres ciąży, a potem połogu to na pewno wspaniały czas. Jednak dla wielu kobiet trudny. Ciało zmienia się tak szybko i tak nieprzewidywalne, że żadna z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak może wyglądać za kilka dni. Na pewno kwestia dojścia do swojej figury sprzed ciąży jest tutaj kluczowa. Jednak pamiętajcie dziewczyny, są na to różne szkoły. Jedni mówią, że odpowiedzialny za to jest tryb życia, zdrowa dieta i sport. Drudzy twierdzą, że to genetyka. Dlatego przedstawiam Wam dzisiaj na blogu sesja sensualna młodej mamy Wiktorii. Wiktoria poszczycić może się niebanalną figurą. Miała to szczęście, że ma chude geny (śmiech). Wiktoria powinna być dla Was inspiracją i zachętą do normalnego życia po urodzeniu dziecka. Należy skupiać się nie tylko na dziecku, ale również na sobie. Spełniać swoje pragnienia i marzenia.

Jak przygotować się na sesję sensualną?

To, że dobrze jest być wyspanym na sesję i mieć załatwione wszystkie niezałatwione sprawy, które mogą nam przeszkadzać z tyłu głowy- to już wiecie. Następnie dobrze jest, nie spędzać godzin przed lustrem w poszukiwaniu swoich mankamentów. Masz je, nie masz, jeśli masz to trudno. Te kilkanaście godzin ich nie zmieni, a tylko zepsuje Ci humor. Ewentualnie, jeżeli jest coś, czego nie chcesz na pewno pokazywać, opowiedz o tym fotografowi. Nie zastanawiaj się, czy ta sesja jest na pewno dla Ciebie. Jest. Dziewczyny, gwarantuję Wam, że ta sesja zmieni Waszą wizję na temat siebie i swojego miejsca we wszechświecie. Dajcie sobie szansę. O co jednak warto zadbać? Na pewno o dobre samopoczucie i relaks. Dobrze wpłynie ciepła kąpiel z pięknym zapachem. Pozwól uwolnić się swoim zmysłom, jeszcze przed sesją. Bardzo ważne na zdjęciach są takie detale jak zadbane paznokcie u rąk i nóg oraz lśniące ciało. O ile o gładkość i lśnienie ciała zawsze możemy zadbać odpowiednim olejkiem nawet na sesji, o tyle o odciśnięte ramiączka czy bieliznę już niekoniecznie. Ważne, żeby podczas sesji czuć się swobodnie. Chwalę się, że jestem mistrzem we wprowadzaniu lekkiej i przyjaznej atmosfery podczas sesji. Posłuchajcie mojego live na Instagramie, co tam jeszcze opowiem o sesjach sensualnych.

Sesja sensualna w studio śląskie

Ze względu na komfort pracy modelki i fotografa sesja sensualna wykonuje się zazwyczaj w studio. W studio fotograficznym Captured Soulmates stworzyliśmy kilka aranżacji wnętrz, które idealnie sprawdzą się do sesji kobiecych. To, że jest to mój konik- to już wiecie. Ale czy wiecie, że prowadzę też warsztaty dla fotografów właśnie dotyczące sesji sensualnych? Nieskromnie mówiąc mam w tym spore doświadczenie, ale lubię dzielić się wiedzą, dlatego organizuję takie warsztaty. Wracając do wnętrz naszego studio. Znajdziemy w nim klimat boho, dla Pań, które dobrze czują się w tym stylu. Tradycyjne łóżko, które zawsze dobrze się prezentuje, piękne okno z turkusowymi zasłonami. Wiszącą huśtawkę i więcej.. Wpadnijcie, zobaczcie. Pozwalam sobie czasem również na sesje bardziej roznegliżowane, jeżeli modelka ma na to ochotę. Głównie jednak tworzymy świadome fotografie pokazujące piękno kobiet, które mnie odwiedzają. Zdjęcia niejednokrotnie są prezentem dla partnerów czy po prostu pamiątką na drodze budowania własnej, silnej wartości. Sesję sensualną fajnie jest podarować w prezencie. Zazwyczaj ciężko jest się samemu zdecydować na tego typu sesje kobietom. Tak mamy dwa w jednym piękny prezent i możliwość zmiany swojego światopoglądu na swój temat.a

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl