fbpx

Paulina Niewiadomska

co warto wiedzieć o sesji wizerunkowej i jak się do niej przygotować?

SESJA WIZERUNKOWA DLACZEGO WARTO JĄ ZROBIĆ? Sesja wizerunkowa śląsk

W sesję wizerunkową powinien zainwestować każdy, kto chce zaistnieć na rynku. Nie ma profesjonalnej prezentacji firmy, bez profesjonalnej prezentacji wizualnej marki. W skład takiej wizualizacji wchodzi m.in. fotografia ludzi i rzeczy. To od Ciebie zależy, jak chcesz zwrócić uwagę na swoją firmę. Kreatywna fotografia pozwala dzisiaj w dość łatwy i stosunkowo niedrogi sposób zaprezentować firmę tak, by znacznie wyróżniała się na tle konkurencji. Świadome budowanie relacji z Klientem, które osiągniesz dzięki sesji wizualnej, przekłada się w późniejszej fazie na większy zysk dla przedsiębiorstwa.

Jak zaplanować sesję wizerunkową w swojej firmie? fotograf śląskie

W zależności od ilości fotografowanych twarzy i umówionych kadrów, na sesję należy zaplanować sobie minimum 2 godziny. Dzień sesji możesz potraktować jako firmowy event. Dzięki temu pracownicy będą się nie tylko dobrze się bawić, ale także wykonają dla Ciebie reklamę marki. Przygotuj śniadanie w firmie przed sesją, czy też zabierz zespół na obiad po sesji w nagrodę. Jeżeli wybierasz sesję w studio, tak jak zrobiła to Karolina, z Karola Tattoo wiele spraw organizacyjnych pozostaje poza Twoją głową. Chcesz, by sesja odbyła się w Twojej firmie? Do sesji musisz doliczyć czas na organizację przestrzeni i ustawienie lamp czy rekwizytów foto. Nie zapomnij też o komforcie psychicznym dla swojego zespołu- make-up i profesjonalne stylizacje zawsze dodają pewności siebie. A w prezencie podaruj chętnym możliwość wykonania jednego prywatnego ujęcia, które będzie sobie mógł wykorzystać tak, jak tylko będzie miał ochotę np. na swoim kanale w social mediach.

Studio Tatuażu Karola Tatto Knurów, sesja wizerunkowa

Sesje wizerunkowe są wymagające, ponieważ jest to praca z nie-modelami. Co za tym idzie więcej zmiennych i nieoczekiwanych zdarzeń może się wydarzyć. Jednak nie zdarzyło się jeszcze, żeby któraś sesja wizerunkowa nie była ostatecznie petardą. Tak jak sesja dziewczyn ze studio tatuażu. Poznajcie Karolinę i jej zespół, Michalinę i Nikolę. Dziewczyny na co dzień zajmują się tatuowaniem Waszych ciał i piercingiem w studio tatuażu w Knurowie. To prawdziwe artystki, dlatego swobodnie czuły się przed obiektywem. Wybrały sesję w studio. Koncepcja sesji to przedstawienie zespołu i stworzenie kreatywnych zdjęć marki, przy wykorzystaniu elementów używanych każdego dnia w ich pracy. Celem sesji było wyróżnienie salonu na rynku i przedstawienie sylwetek tatuatorek w zachęcającym do oddania się w ich ręce charakterze. Spędziłyśmy miło czas i wypracowałyśmy kawał dobrej roboty dla marki Karoliny.

Zobaczcie, co wspólnie stworzyłyśmy.

Oto one! Tatuażystki z Knurowa.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl