fbpx

Paulina Niewiadomska

  /  Sesja kobieca   /  Foto wizerunek ważny w kreowaniu marki
Kobieta wyciąga rękę w rękawiczce. Znak stop

SESJA WIZERUNKOWA, BUDUJ SWOJĄ OSOBISTĄ MARKĘ

Sesja wizerunkowa- jak Cię widzą, tak Cię piszą

Wizerunek osoby to lustrzane odbicie, poprzez które ludzie widzą tę osobę. To wygląd, charakter i życiorys. Dzięki tym cechom jest ona w dany, wyjątkowy sposób postrzegana przez innych, a co za tym idzie, kreuje się o niej opinię i wyobrażenie. Sesja wizerunkowa- jak Cię widzą, tak Cię piszą. Praca nad wizerunkiem to długotrwały proces, od którego zależy m.in. samoocena, akceptacja wśród innych, powodzenie, czy w końcu wysokość zarobków i przebieg kariery zawodowej. Oprócz wyglądu zewnętrznego, stylu ubierania się czy też zachowania, jakiego używa osoba kreowana, ważny jest obraz, który zostaje zapamiętany, czyli fotografia.

Fotografia biznesu, sesja wizerunkowa śląsk

Fotografia z wizerunkiem idą w parze, zwłaszcza jeżeli tworzymy swoją markę. Fotografowana osoba, która zostaje przedstawiona podczas wykonywania codziennych obowiązków. Reasumując wizerunek powinien współgrać z charakterem, a fotografia nawiązywać do wykonywanej pracy. Dlatego często, podczas fotografii wizerunkowych używa się dodatków, które nawiązują do wykonywanej pracy, którą chce się przedstawić. Inwestując w sesję wizerunkową, czy fotografię biznesu zależy nam przede wszystkim na rozwoju swojej kariery, rozwoju biznesu czy też budowaniu relacji w biznesie. Stąd też ważne jest, by korzystać z możliwości i znajomości aktualnych trendów, które znane są fotografom. Jak Cię widzą, tak Cię piszą to przysłowie, które odnosi się również do prowadzenia biznesu, zwłaszcza jeżeli prowadzimy firmę jednoosobową, a usługi, które świadczymy, zależą przede wszystkim od nas. Zachęcam do sesji wizerunkowych w studio fotograficzne Knurów, ale również w miejscu Waszej pracy.

Fotograf w Internecie

Niekończące się pomysły i możliwości z tym kojarzy mi się Internet. To niesamowite źródło darmowej, ale też i płatnej ( niestety bardziej skutecznej) reklamy. Oprócz tego to miejsce, w którym jednego dnia możesz być kimś, a drugiego dnia, może zrujnować Twoje życie. Mimo tego, że więcej zalet jest, niż wad z korzystania z dóbr Internetu pamiętajcie, że on nie zapomina. I praktycznie nie ma możliwości wykasowania informacji na zawsze. Ważne jest, by traktować Internet jak realny świat. Warto korzystać z zasady umieszczania informacji w taki sposób, jakbyśmy chcieli przedstawiać to na żywo, bezpośrednio. To klucz do sukcesu w kreacji biznesu. Internet daje nam tylko możliwość zaprezentowania się większej ilości osób w krótszym czasie. Od tego, jak kreować będziemy swój biznes w Internecie, zależy nasze powodzenie. Fotografie grają tutaj dwie istotne role. Pierwsza rola to fotografia wizerunku nas, naszej firmy, tego, co chcemy oferować. Druga rola to fotografia samej usługi, produktu. Sami z doświadczenia poszukiwaczy skarbów w Internecie wiecie, że dobrze przedstawiona marka, zachęca do zakupu. Dlatego, zachęcam Was do fotografowania siebie i swojego biznesu, małego czy dużego. Profesjonalne zdjęcia to wartość, dzięki której Twój biznes dotrze szybciej do nowych, potencjalnych Klientów. To inwestycja, która się opłaca.

Sesja w studio śląsk

Jedną z charakterystycznych cech życia w XXI wieku, a w szczególności w czasach po 2000 roku jest kreacja wizerunku. Wizerunek powinien współgrać z charakterem, a fotografia nawiązywać do wykonywanej pracy.Pamiętajcie też, że nie od razu Rzym zbudowali, dlatego, by małymi krokami dojść do sukcesów w życiu zawodowym warto pamiętać o kreacji swojego wizerunku. Fotografia jest jednym z czynników, które mogą pomóc Wam w budowaniu wizerunku, a co za tym idzie w rozwoju biznesu. Celem sesji wizerunkowej jest przedstawienie osoby fotografowanej jako uczciwej, wiarygodnej i znającej się na tym, co robi np. zawodowo. Pod postem dziś Sylwia, która tworzy cudowne paznokcie. Sesja wizerunkowa Śląsk- zapraszam.

Dobry wizerunek to przepis na sukces w rozwoju własnego biznesu.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl