fbpx

Paulina Niewiadomska

Pojezierze Palowickie #śląsktakipiękny

To Mazury pod Rybnikiem! Kompleks cudownych, malowniczych stawów, w dolinie potoku Jesionka. Te zjawiskowe, zielone tereny nie tylko pozwalają odpocząć i się zrelaksować, ale także stworzyć piękne ujęcia wśród natury. Znajdziemy tam liczne trasy piesze i rowerowe- niespotykane gatunki zwierząt i roślin. Jest tam także niespodzianka #śląsktakipiękny! Na terenie jednego ze stawów znajdziemy prawdziwą Chatkę Shreka! Niestety jest to teren prywatny.

 

Jezioro Paprocany #śląsktakipiękny

To zbiornik wodny położony w Tychach. Jest sztuczny, zlokalizowany w miejscu dawnego wyrobiska Huty Paprocany. Dzisiaj pełni funkcję głównie rekreacyjną, stąd Nad brzegiem znajdziecie piękne spacerowe aleje, a także molo. Szczególnie latem, przy zachodzie słońca zdjęcia będą prezentować się tak, jakby były robione nad morzem. A u brzegu jeziora znajdziecie także, XIX- wieczny zameczek myśliwski Promnice.

 

Dolina 3 stawów Katowice #śląsktakipiękny

Park i kompleks rekreacyjno- sportowy tuż przy centrum Katowic. 86ha lasów i 9ha powierzchni wodnej sprawiają, że można w tym miejscu naprawdę odpocząć. Jeżeli ktoś ma ochotę na sesję blisko natury, ale nie ma ochoty daleko odjeżdżać od Katowic to miejsce jest idealne. Zwłaszcza jesienią ma swój klimat. Dolina sąsiaduje z lotniskiem Muchowiec, dlatego przy odrobinie szczęścia możemy także załapać się na fotkę z samolotem w tle. A po sesji warto wejść na kawę do Galerii handlowej o takiej samej nazwie.

 

Oznaczajcie #śląsktakipiękny na Instagramie i zgarniajcie ode mnie w prezencie presety!

Wyróżnienia od Pa3linka w sierpniu powędrowały do:

 

– Zuzi @rytyszka

– Magdaleny @borrowkaa

– Karoliny @fotografiakarolinastokowy

– Aleksandry https://www.instagram.com/pilarskaphoto/@pilarskaphoto

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl