Sesja kobieca nie jeden ma kadr
Kobieta siedzi na folii i ma rozwiany włos

Paulina Niewiadomska

Kobieta siedzi na folii i ma rozwiany włos

Co to jest high heels? CZYLI JAK TANIEC MOŻE BYĆ INSPIRACJĄ DO SESJa KOBIECa

High Heels to nowoczesny styl tańca, który czerpie inspiracje i wykorzystuje wiele technik tańca. Najważniejszym atutem tego stylu są szpilki. W wolnym tłumaczeniu ten rodzaj tańca to taniec w wysokich obcasy. Nic tak nie dodaje kobiecie uroku jak, one- szpilki. A kiedy dodamy do tego choreografię i muzykę, powstaje prawdziwe, kobiece arcydzieło. Fizycznie wzmacniasz mięśnie pośladków i nóg. Wysmuklasz sylwetkę i uelastyczniasz całe ciało. Mentalnie dzięki płynnym i zmysłowym ruchom na obcasach poczujesz się niezwykle kobieco i seksownie. Sonia jest jedną z heelsowych dziewczyn, dlatego nie mogło zabraknąć na jej sesji kobiecej tego tanecznego akcentu. Masz ochotę poczuć się kobieco? Spiesz zapisać się na zajęcia. W wielu miastach są już dostępne takie zajęcia. Chcesz mieć kobiece ujęcia w szpilkach jak Sonia? Zapisz się na sesję. Zobacz, ta sesja kobieca pod postem. Tam, aż kipi seksapilem, szykiem i elegancją- co nie? Szpilki jako element garderoby zdecydowanie dodają do sesji kobiecej pazura, zwłaszcza w takiej lekko sensualnej odsłonie. A nie uwierzysz, że zostały wymyślone przez Egipcjan jako buty ochronne. Miały zapobiegać ubrudzeniu się podczas pracy w ubojni. Tak, chodziło o to, żeby ochronić przed dotknięciem krwi. Milej jednak będzie, kiedy zostawię tutaj datę 1947, kiedy to R. Vivier tworzy szpilki dla Diora, które po dziś dzień kreują kobiecą modę i klasę.

ruch włosami w fotografii

Ruch włosami w fotografii to niezwykle efektowny sposób, aby dodać dynamiki i życia do kadru. Na początek pro tip dla fotografów. Najważniejszym krokiem do udanego uchwycenia ruchu włosów jest odpowiedni dobór parametrów aparatu. Takie zdjęcie wręcz porywa odbiorcę do zachwytu- jak wiatr. Kluczowe jest ustalenie niskiej wartości czasu naświetlania (szybka migawka), co pozwoli zatrzymać moment, ale również utrwalić delikatny ruch włosów. Warto również otworzyć przysłonę, aby uzyskać głębię ostrości, która podkreśli detale zarówno ruchomych włosów, jak i modelki. Dodatkowym narzędziem, które może pomóc w tworzeniu efektownego ruchu włosów, jest użycie wiatraka lub suszarki do włosów. Ustawienie go na niską moc i skierowanie w stronę włosów modelki pozwoli na uzyskanie naturalnego efektu, który będzie wyglądać jak delikatny powiew wiatru. Warto również eksperymentować z różnymi kątami i perspektywami, aby znaleźć ten idealny punkt widzenia. A dla modelek? Ty kochana musisz delikatnie poruszać głową i włosami. Tworząc płynny i naturalny ruch. Tak- jeżeli marzysz o takich ujęciach, warto trochę potrenować przed lustrem.

KOBIECE KADRY O JAKICH MARZYSZ, sesja kobieca

Sesja kobieca nie jeden ma kadr. Najlepszym przykładem na to jest sesja Soni. Wspólnie z Sonią, podczas jednej sesji kobiecej stworzyłyśmy kilka zupełnie innych, niezależnych kadrów. Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli zabierzesz se sobą wystarczającą ilość stylizacji, zaufasz mi, dasz ponieść się emocjom i szalonym pomysłom. Gwarantuję Ci, że stworzymy wiele ujęć, których zazdrościć będą Ci wszystkie koleżanki. Albo inaczej, wszystkie koleżanki będą chciały, mieć takie ujęcia tak Ty. Wrócę tutaj do pierwszego akapitu i inspiracji czerpanych z tańca. Każdą taneczną figurę możemy sfotografować. Dzięki temu stworzymy piękny, stały obraz tańca. Zatrzymamy na chwilę czas. Boho- wiadomo, zawsze na czasie i zawsze ładnie. Na koniec o czymś, co w ostatnim czasie mocno się rozwija także u mnie. Są to kobiece sesje wizerunkowe. Zobacz to te ujęcia, gdzie Sonia zawinięta jest w folię- ciekawe prawda? Sonia to mój obiektywo- wyjadacz. Ostatnio była u mnie z mężem, na sesji zakochanych w wodzie. Efekty tej sesji możesz zobaczyć tutaj. A przy okazji warto dodać, że dzięki tej sesji zdobyłyśmy publikacje w magazynie Selin.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl