Paulina Niewiadomska Photography

Paulina Niewiadomska

Paulina Niewiadomska Photography

Najgorzej pisze się o sobie, a jeszcze ciężej o swoich sukcesach. Jednak myślę, że ciekawi Was jak to się stało, że tu z Wami jestem. Paulina Niewiadomska Photography. Znacie słynnego fotografa Terrego O’Neill, o którym wspominałam nie dawno na blogu? Ja podobnie jak i on zaczęłam swoją karierę- z przypadku. Fotografuję od 13 roku życia, ale, że zawsze chciałam być biznes women, to studiowałam zarządzanie. Przy okazji, robiąc zdjęcia dla jednej z agencji. Wiadomo, imprezy na studiach kosztują! Po studiach nadal chciałam być panią Prezes, więc na początek zostałam asystentką w jednej z firm, zajmujących się stronami internetowymi. To jednak szybko mi się znudziło i w międzyczasie ukończyłam technikum foto. W 2019 rzuciłam wszystko i zostałam wymarzoną od lat Panią Prezes na swoim! Z coraz lepszym wynikiem. W końcu robię to, co lubię i jak chcę. W 2020 wspólnie z @capturedsoulmates otwieramy własne studio fotograficzne w Knurowie!

Fotografuję śląskie

Ci z Was, którzy obserwują mnie na Instagramie i w życiu mówią, że jestem dość charyzmatyczną osobą. W sumie to przyznam się, że lubię cały ten blask fleszy, mimo że zazwyczaj to ja jestem ich sprawczynią zza aparatu. Oprócz tego, że fotografuję, lubię, gdy się o mnie mówi, ponoć to rozgłos jest najlepszą reklamą. Nie mam problemu z prezentacją siebie. Poczujesz we mnie artystyczny vibe, ale i zwykłą swojską dziewczynę spod bloku. Dobrze czuję się, w okolicy, w której mieszkam i gdzie tylko mogę, trąbię że moje studio fotograficzne mieści się w Knurowie. Dlatego, któregoś poranka wybrałam się na wywiad z Przeglądlokalny.pl. Przeczytajcie, jak to się stało, że pokochałam fotografować kobiety. Fotografia sensualna to dla mnie więcej niż zdjęcia. Zauważyłam, że sesja kobieca dodaje kobietom pewności siebie, a sesje są pewnego rodzaju terapią dla kobiet, które potrzebują więcej wiary w siebie. No dobra takie z mocnym własnym JA, też fotografuję, ale o tym w dalszej części.

Zawód fotograf śląskie paulina niewiadomska photography

Jak już wspominałam, jestem osobą otwartą i bardzo łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Myślę, że właśnie dlatego mam co raz więcej Klientów, którzy wracają lub przychodzą do mnie na sesję z polecenia! Jakiś czas temu dorwała mnie Szczera Panda, gdzie zdradziłam Wam szczyptę soli i łyżeczkę miodu z okazji wykonywania zawodu fotografa. Udzieliłam też kilku cennych rad i wskazówek jak zacząć i zrobić dobre zdjęcie! Zapytacie. Oszalałaś? Hodujesz sobie konkurencję? Nie kochani! Na rynku jest miejsce dla Wszystkich, a ja jestem zawsze chętna do pomocy(szkolę!), współpracy, wymiany doświadczeń czy chociaż dobrej kawy! Sama tworzę dla Was kilka projektów, które zrzeszają foto familię ze śląska. Mam na myśli hasztag #śląsktakipiękny na Facebooku i Instagramie (pisałam o tym tutaj).

Zdjęcia dla Influencerów śląskie

Kawę lubię bardzo, o tym też już wiecie. Dlatego pewnego dnia wspólnie z Karoliną wybrałyśmy się do studia TVT, by porozmawiać przy kawie o byciu fotografem. Tworzeniu sesji i przepisie na zdjęcia dla Influencerów. Jak to się stało, że współpracuję z Kartoni, Fusialką(tak to ta sama Pani z ekipy Fritza!)? Powiem szczerze, że fotografia otwiera drogę na ciekawe osoby, Influencerzy to ludzie tacy sami jak my. Posłuchajcie w wywiadzie, jak to się zaczęło. A jak już zobaczycie i posłuchacie, to zapraszam, żebyście zostali ze mną na dłużej na moim facebooku i Instagramie, tam wiele wrzutek z mojego życia nie tylko skupionego na fotografii.

FOTOGRAFIE, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT

Jedni dobrze robią kawę, inni pyszną pizzę, a mnie ostatnio dobrze wychodzą sesje kobiece. Na przełomie kilku miesięcy moje kobiece ujęcia uzyskały publikacje w dwóch magazynach foto. Pierwsza publikacja to Selin i Kalejdoskopy Patrycji Nosiadek. Druga to magazyn Boudoir, a w nim sesja moich pięknych modelek z autorskich warsztatów sesji kobiecych. Oprócz tego na blogu The Wariors Within Collective wspomniano o teledysku Patrycji Nosiadek Yoni II, dla którego także tworzyłam zdjęcia. A na deser, posłuchajcie piosenek Patrycji Nosiadek i jej albumu Kalejdoskopy– tam też dołożyłam swoją cegłę w postaci zdjęć. I mamy z Patrycą wspólną nadzieję na szybkie 100.000 tysięcy wyświetleń na YT– zrobimy to?

Wpadnijcie do mnie na sesję!
Buźka!

.
Publikacja Selin

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl