fbpx
Image Alt

Fotografia miłości w plenerze

  /    /  Fotografia miłości w plenerze

Sesja miłości nad morzem

Wiktoria i Seweryn

FOTOGRAFIA MIŁOŚCI W PLENERZE

Uwielbiam podróże, gdy wyjeżdżam, jeszcze bardziej kocham trochę popracować. Tym razem odwiedziłam Ustkę… i udało mi się sfotografować przepiękną parę podczas sesja miłosna w plenerze-Wiktorię i Seweryna. Seweryna znam już od jakiegoś czasu, gdy napisałam na Instagramie, że będę, od razu się do mnie odezwał. Miałam okazję umówić się z nim i jego drugą połówką na sesję zdjęciową: fotografia miłości w plenerze.Obserwuj mojego Instagrama. Może to właśnie z Tobą uda mi się zrealizować kolejną ciekawą sesję.

Fotografuję miłość

Niesamowite historie miłosne to nieoceniona wartość, którą dodaje się do fotografia miłości w plenerze. Zdjęcia mają wtedy duszę, praktycznie robią się same.
Jak przygotować się do sesji miłosnej w plenerze?
Przede wszystkim musi to być wola obydwóch partnerów. Bezsprzecznie wiadomo, że jeżeli jedna osoba nie lubi się fotografować, a druga będzie ją do tego zmuszała, nic z tego nie będzie. W końcu sesja to nie tylko pamiątka, ale również kilka godzin dobrej zabawy. do wyjaśnienia. Dobrej zabawy i bardzo ciężkiej pracy.
Następną ważną kwestią jest miejsce, gdzie ma odbywać się sesja. Dobrze jest, gdy miejsce, w którym będzie sesja było jakoś z Wami związane. Wspólne hobby, miejsce pierwszego spotkania, czy też miejsce, w którym oby dwoje lubicie spędzać czas.
Strój. Ważne jest, by na takie sesje zabierać kilka zestawów ubrań, które można wykorzystać w zależności od warunków pogodowych, miejsca i pomysłów. Pamiętajcie, że sesje w plenerze są bardzo kreatywne. Nie zawsze coś, co wydawało nam się cudowne, dobrze wygląda na zdjęciu. W rezultacie szukamy wtedy innych miejsc, które na pozór zwyczajne, tworzą coś wyjątkowego. Tak powstają najpiękniejsze ujęcia!

Fotograf na wakacjach

Wakacje kojarzą nam się z odpoczynkiem, zmianą otoczenia, wolnym czasem. Ze względu na fakt, że większość z nas, może sobie pozwolić na wyjazd wakacyjny raz w roku, są również czasem, na który czeka się z utęsknieniem. Jedni wolą góry, inni morze. Podobnie jest z rodzajem aktywności na wakacjach. Jedni wolą zwiedzać starożytne miasta, inni opalać się na plaży. Ja kocham podróżować! Jeżeli jeszcze przy okazji wyjazdu mogę trochę popracować podczas sesji dla Was, to jest to dla mnie prawdopodobnie najlepszy urlop, jaki mogłam sobie zaplanować.
W social mediach codziennie jesteśmy zarzucani zdjęciami znanych osób z wakacji i różnych wyjazdów. Prawdopodobnie dlatego coraz częściej sami mamy ochotę na profesjonalną sesję zdjęciową z wakacji pt. fotografia miłości w plenerze. Taka sesja to z pewnością niezapomniane doświadczenie, połączone z materiałem do naszych social mediów. Zdjęcia z wakacyjnej sesji można również potraktować jako pamiątkę. Jest możliwość zrobienia z nich magnesów na lodówkę, by obdarować najbliższych, czy zaadresować i wysłać jako tradycyjną pocztówkę. Zobaczcie zdjęcia w wakacyjnym klimacie Wiktorii i Seweryna, z którymi spotkałam się podczas wyjazdu do Ustki. Kto z Was kocha szum morza?

Fotograf na Instagramie

Seweryna znam już od jakiegoś czasu. Udostępniłam informację na Instagramie, że będę w Ustce i z przyjemnością poświęcę czas na sesję dla kogoś wyjątkowego. Na odpowiedź nie czekałam zbyt długo. Seweryn wraz ze swoją drugą połówką Wiktorią zgłosił się do mnie na sesja miłosna w plenerze. W związku z tym, że na co dzień mieszkam i pracuję głównie na śląsku, sesja w plenerze nad polskim morzem to wielka radość i nowe doświadczenie.
Instagram to wirtualny album ze zdjęciami. W związku z tym, że nie jest on schowany w szufladzie, a udostępniony dla społeczności, zależy nam, by zdjęcia, które się tam są były profesjonalne i pokazywały nas z jak najlepszej strony. Dlatego z przyjemnością wykonam dla Was sesję w plenerze. Sesję wizerunkową. Czy też sesję w studio, której efekty będziecie mogli wykorzystywać w mediach społecznościowych i budować ciekawy album wspomnień, nie tylko dla najbliższych.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl