fbpx
Kobieta na krześle z aparatem w ręku. W tle iluminacja świetlna kwadraty.

Quadralite Snoot SN-5260 PRO strumienica optyczna, która tworzy kreatywną fotografię. I love it.

Sesje zdjęciowe z Quadralite Snoot SN-5260 PRO

Czym jest snoot? To strumienica optyczna, która perfekcyjnie oświetla obiekty. Dzieje się tak, ponieważ dzięki specjalnym soczewkom uzyskuje się pełną kontrolę nad światłem. Mało tego, możemy przekształcić ją w nasadkę projekcyjną z wielką gamą różnorodnych wariacji świetlnych. W zestawie są także maski gobo i filtry żelowe. Maski pozwalają na twór kreatywnych fotografii, a filtry żelowe na efekty kolorystyczne. Strumienica Snoot posiada mocowanie typu Bowens, dzięki czemu możemy podpiąć ją do wielu lamp błyskowych. Ma także możliwość mocowania obiektywów typu Canon EF. Ja efekty tej strumienicy wykorzystałam już w kilku kadrach, które zobaczyć możecie pod postem.

 

Przytuliłam na testy, zostałam na zawsze.

Tak można powiedzieć o mojej strumienicy optycznej Snoot SN-5260 PRO, dzięki uprzejmości Quadralite mogłam przetestować nowe triki foto i zabawę w światło. Wiecie, że lubię eksperymentować. A kiedy za eksperymentem idzie jeszcze rozszerzenie portfolio i oferty- jestem zawsze na tak. Pracy z lampami trzeba się nauczyć tak samo jak pracy z obiektywami, dlatego jeżeli macie możliwość ( sprzęt do najtańszych nie należy) zawsze testujcie to czy owo. Jeżeli dany sprzęt sprawdza się u Was i jesteście zadowoleni z efektów, nie zastanawiajcie się ani chwili. Ja tak działam i tak oto, snoot pozostał ze mną w studio na dłużej( na zawsze).

 

Jakie efekty można uzyskać dzięki strumienicy optycznej Snoot SN-5260 PRO?

Oświetleniu Quadralite ufam już od dawna. Tutaj możecie powspominać post, w którym opowiadam jak testowałam Quadralite Move X 400. Na tamten czas to było wyzwanie. Dlatego warto czasem spojrzeć się w tył, jeśli trzeba. Tymczasem zobaczcie moje kadry z snoot’em i dajcie znać, czy podoba się Wam taka kreatywna fotografia rodem z Hollywood. Koła, kwadraty( trójkąty, kwadraty haha- czy coś Wam to przypomina? Włączcie sobie.) księżyc, esyfloresy- oj dla każdego coś miłego. Efekt wow- moje oczekiwania spełnione. Mam nadzieję, że moich modelów, testerów także. Wracam do Was wkrótce z foto ze strumienicą na pełnej. Mam nadzieję, że pokochacie ją tak jak ja.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl