fbpx
Kobieta stojąca przy oknie i patrząca się w stronę obiektywu

Sesja kobieca w stylu boho

Sesja kobieca w stylu boho

Styl boho to recepta na udaną sesję, bez znaczenia na nastrój, czy też rodzaj sesji. Klimat boho sprawia, że ze smakiem mogę pokazać Wam na zdjęciach piękno, radość i podekscytowanie. Styl boho oprócz tego, że wywodzi się z dość wybuchowej mieszanki stylu, jest niezwykle emocjonalny i sensualny. Dlatego sesja kobieca w tym klimacie może być nie tylko delikatna i romantyczna, ale także odważna. Tutaj jest istotny każdy detal, bo dzięki niemu zapadnie Wam w pamięć nie tylko miły czas, ale także klimat sesji. A o zdjęciach, do których będziecie chciały wracać, już nie wspomnę.

 

Sesja kobieca jako terapia

Mam wrażenie, że moje sesje kobiece są dla Was jak foto-terapie. Często przychodzicie do mnie z nastawieniem: zróbmy to i idę do domu. A ja swoje. Motywuję i powtarzam jak mantrę, zobacz jaka jesteś piękna. Przecież na sesji nie będziemy pokazywać Twoich ewentualnych mankamentów. I co? Już po kilkunastu minutach zaczynamy się dobrze bawić, a po przesłaniu zdjęć już rezerwujecie termin na kolejną sesję. Wiem, że nie wszystkie z Was są tak odważne i świadome jak Sara, której efekty zjawiskowej sesji kobiecej znajdziecie pod postem. Ja też jestem kobietą, nie zawsze mam dobry dzień i nie zawsze wyglądam pięknie, ale znam swoją wartość i staram się mieć dla Was worek pełny pozytywnej energii do działania, życia i przemian, które często zachodzą podczas sesji u mnie. Jestem spełniona, kiedy wychodzicie z sesji pełne wiary w siebie i nastawienia, że świat należy do Was!

 

Co daje Ci sesja kobieca?

Sesja kobieca daje Ci poczucie, że jesteś jej warta. Dlaczego? Na co dzień, pewnie, jak większość kobiet dzielisz swoje życie pomiędzy rodzinę, pracę i inne obowiązki. Mało kiedy masz czas, zatrzymać się i pomyśleć o sobie. Sprawić sobie przyjemność- nie bliskim, tylko SOBIE. Sesja kobieca jest idealną możliwością na spędzenie czasu sama ze sobą w otoczeniu piękna. Miła atmosfera, piękne studio, przepiękna Ty, a na dokładkę, jeszcze piękna pamiątka z tego dnia, jaką są zdjęcia. Pozwól mi zadbać o to, byś czuła się wyjątkowa już od wejścia do mojego studio. Obiecuję, nie zawiodę, a Ty będziesz tryskać nie tylko dobrą energią, ale także uwierzysz w siebie.

Category:
Date:

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl