fbpx
m

Sesja kobieca w prezencie

  /    /  Sesja kobieca w prezencie

Sesja kobieca

fotografie łamiące sterotypy

Sesja kobieca śląskie

Nie bój się opinii innych, stawiaj na siebie. Sesja kobieca w moim studio to wyjątkowa atmosfera, która pozwoli Ci, byś czuła się wyjątkowo. Kocham pracować z kobietami, dlatego wiem, czego potrzebują, by czuć się komfortowo i wyjątkowo podczas takiej sesji.
Nie patrz na innych, zainwestuj w siebie. Walcz o siebie, pokonuj swoje słabości i lęki. Nie oglądaj się za siebie: „Nikt, nie będzie żył za Ciebie”.

Fotografia w prezencie

Ludzie z natury lubią być obdarowywani prezentami, dobrą radą, dobrym słowem. Dlatego, ważne jest, by podarowane prezenty były trafione. Ciężko, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy- wszystko mają kupić unikatowy prezent, który zwali z nóg obdarowywaną osobę. Takim prezentem jest z pewnością sesja kobieca w moim studio. Z tej okazji jest możliwość zakupienia voucherów prezentowych w kilku opcjach. Z pewnością, będzie to prezent, który zapadnie w pamięci obdarowanego na lata!
W szczególności polecam sesję kobiecą dla przyjaciółki, narzeczonej, żony, mamy. To ważne, żeby kobieta na każdym etapie swojego życia mogła czuć się wyjątkowo. Bez wątpienia takie są właśnie sesje kobiece w moim studio. Przyjemna kameralna atmosfera oraz ponad sto pomysłów na pokazanie tego- jaka ona jest piękna! Pamiętajcie, polecam się na prezent!

Fotografia, która zmienia stereotypy

Kobiecość to pojęcie, które w dzisiejszych czasach dla każdego znaczy co innego. Kiedyś, kobieta kojarzyła nam się ze szpilkami i czerwoną szminką oraz szeregiem innych konkretnych zachowań i wyglądu. Dziś, kobieta ma własne poglądy, mówi własnym głosem i wygląda- jak chce! Czy wiecie, kto wprowadził do mody damskiej spodnie i garnitury? Kreator marki Coco Chanel. Nie zawsze jest to łatwe, by odnaleźć swoją kobiecość. Wnioskując, każda z nas powinna ją sobie wykreować w zgodzie ze sobą i swoim życiem.
Podobnie jest z rudą barwą włosów. Kasia, nasza modelka w szkole miała ciężko, była wytykana palcami. Dziś dorosła i dojrzała do tego, by uwierzyć, że rudość to jej niesamowity atut. Od razu zakochałam się w jej wizerunku!
Część mężczyzn uważa, że rude kobiety są unikatowe, ponętne i urodziwe. Kolejna grupa- trzyma się od nich z daleka. Czas obalić te mity i przesądy! Przed Wami- Kasia!

 

Makijaż Agnieszka Rusin

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl