fbpx
m

Sesja lifestyle z rodziną

  /    /  Sesja lifestyle z rodziną

Sesja lifestyle w plenerze

dzień pełny emocji z rodziną

Sesja lifestyle z rodziną

Zastanawiacie się pewnie czym jest sesja lifestyle z rodziną? To ciekawy rodzaj sesji zdjęciowej. Często odpowiadam, że to dzień z Waszego życia, zaaranżowany w pięknym miejscu( w tym poście, Oliwia z rodziną podczas pikniku). Wy dobrze się bawicie, a ja „łapię chwilę”.

Sesja lifestyle z rodziną to przede wszystkim dzień pełen uśmiechu i emocji oraz budowania relacji między Wami. Czas spędzony w gronie najbliższych sobie osób, który w rezultacie kończy się wspaniałą fotograficzną pamiątką dla Was, na lata.

Fotografia eventu

Moją pasją jest fotografia ludzi, najbardziej cieszę się, kiedy mogę uczestniczyć wspólnie z nimi podczas ciekawych wydarzeń w ich życiu. W sesji Oliwii, którą zobaczycie na zakończenie tego posta, byłam jak pszczółka Maja, która przylatuje i odlatuje od szczęśliwej rodzinki. Na koniec, zawsze chciałam być taką pszczółką, która może wlecieć tam, gdzie człowiek nie da rady wejść ze swoimi butami.
Załóżmy, że event nie do końca jest spontaniczny i  został zaaranżowany do celów sesji tak jak tutaj. Jak przygotować się do takiej sesja lifestyle z rodziną podczas pikniku? Przede wszystkim zabierz ze sobą co najmniej dwie stylizacje. W rezultacie, jeżeli sesja nie jest stylizowana jakimś konkretnym pomysłem, strój nie ma większego znaczenia. Ważne jednak jest, by fotografowane osoby czuły się dobrze. Czasami może się zdarzyć, że nasz strój kompletnie nie komponuje się z otoczeniem, dlatego warto mieć coś na zmianę. I pamiętajcie o tym, że zawsze warto mieć w portfelu agrafkę- potrafi uratować z nie jednej opresji w życiu (nie tylko w życiu fotografa).

Fotograf w plenerze

Kluczem do sukcesu sesji w plenerze jest miejsce, w którym ma się ona odbyć. W związku z tym, osoby, które decydują się na takie sesje, często spędzają godziny w Internecie nad poszukiwaniem tego wymarzonego miejsca. Uwaga! To nie odkrycie Ameryki. Cudze chwalicie, swego nie znacie. Najciemniej jest pod latarnią. Prawdopodobnie w wielu przypadkach (ponieważ, każda sesja jest inna i wymaga przygotowania) nie musimy jechać daleko, by uzyskać rewelacyjne zdjęcia. Najważniejsze jest zaangażowanie fotografa i znajomość okolicy, każdy z nas zna jakieś piękne, sprawdzone miejsca. Pamiętajcie również o tym, że przyroda daje nam nieograniczone możliwości poprzez, chociażby pory roku. To dzięki nim, mogę tworzyć Wasze piękne ujęcia.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl