fbpx

Paulina Niewiadomska

Jesienna kobieca sesja plenerowa Knurów

Jesień – złota pora roku. Polska złota jesień ma nam bardzo wiele do zaoferowania, co można zauważyć podczas jesiennych sesji zdjęciowych. Mam wrażenie, że jesieniom przyroda stworzyła bajkowe pejzaże, pokolorowała liście drzew… a jeśli chcesz zanurzyć się w tym tajemniczym świecie zwyczajnie musisz wybrać się na polanki, do lasu i koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny, tak jak ja!

Jesienna sesja zdjęciowa na polanie przy zachodzie słońca!

Kobieca sesja zdjęciowa jesienią –to całkiem przyjemny i ciekawy pomysł na sesje zdjęciową. Początek jesieni jest bardzo łaskawy, dlatego będziesz mogła swobodnie usiąść na ziemi, pokrytej różnokolorowymi liśćmi! Jakby zwykle na taką sesję zalecam kilka stylizacji, aby mieć możliwość wykonania bardzo różnorodnych kadry. Tym razem rozpoczęłyśmy sesje sensualnymi ujęciami w moim mieszkaniu w Knurowie, a później Monika wskoczyła w ulubione jeansy i w plenerek!

Zawsze przed sesją omawiamy ciekawe i nieordynarne pomysły na sesję zdjęciową, choć często bezpośrednio na miejscu, pod wpływem bajkowej atmosfery, padającego światła chwytamy najpiękniejsze i nieoczekiwane kadry. Według mnie podstawą do stworzenia jakiejkolwiek udanej sesji fotograficznej jest mentalne połączenie ze swoim fotografem. Musisz go obdarzyć zaufaniem, poczuć się zrelaksowana, a za pozytywne nastawienie już odpowiadam ja! 🙂

Omówimy stylizację, a pozowaniem zajmę się ja. By sesja nie była monotonna, trzeba kombinować! Dlatego będę starała się poprowadzić Ciebie przez całą sesję, postaram się pokierować Tobą od paluszków u stóp aż po czubek nosa, ale to wszystko oczywiście odpowiednio z Twoją strefą komfortu, to Ty wyznaczasz granicę.

Jesienna sesja zdjęciowa na łonie natury

Jesienna polana – to cudne miejsce do wypoczynku! Dlatego tak chętnie łączymy przyjemne z pożytecznym-spacer i pogaduchy! Piękne pejzaże, Twoja zadowolona mina-to ujęcia, które będziesz wspominać po latach, gwarantuję.

Poznajcie Monikę, największą ogarniaczkę od Instagrama jaką znam. Ta laska wiele mi podpowiada i czerpię od niej moc wiedzy, Wam tez polecam Wpaść na jej IG i dowiedzieć się więcej co tam w tych socialmediach piszczy! Dopisała nam pogoda, dopisał też nastroje, sesja jesienna została uwieczniona na kadrach, którymi muszę się pochwalić!

Kochani zapraszam Was na fotograficzną jesienną sesję kobiecą Moniki. Jeśli marzy Ci się własna sesja plenerowa, zapraszam do kontaktu! Nie gryzę, połykam w całości – a to nie boli! 🙂 Zajrzyj również na stronę poświęconą sesjom kobiecym. Tam odpowiadam na pytania: Czym są sesje kobiece, buduarowe, sensualne? Dla kogo jest sesja kobieca? Jak przygotować się do sesji? A poradnik typowo o sesjach plenerowych znajdziecie tutaj.

Bez zbędnego przedłużania zapraszam do oglądania!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl