fbpx

Paulina Niewiadomska

sesja kobieca

Jakie są główne korzyści emocjonalne płynące z sesji kobiecej?

Sesja kobieca ma wiele korzyści emocjonalnych, które wpływają pozytywnie na samopoczucie i pewność siebie. Mam tutaj na myśli przede wszystkim podniesienie samooceny i pewności siebie. Podczas sesji pracuję nad tym, żebyś czuła się komfortowo i została przedstawiona tak, jak najlepiej się tylko da. Dzięki temu poczujesz się wyjątkowo, pięknie i docenisz swoje unikalne- kobiece cechy. Obiecuję Ci, że podczas sesji kobiecej odkryjesz siebie na nowo. Spojrzysz na siebie w zupełnie inny sposób. Dostrzeżesz nowe aspekty swojej urody, a być może także dzięki sesji kobiecej zaakceptujesz siebie, jeżeli wcześniej miałaś z tym problem. Sesja pokaże Ci, że możesz pokochać swoje ciało, takim, jakie jest. Siła, piękno i autentyczność tak w trzech słowach opisałabym korzyści emocjonalne płynące z sesji kobiecej.

Jakie są najważniejsze kroki po sesji kobiecej, aby docenić i cieszyć się efektami swojej sesji?

Żeby docenić i cieszyć się efektami swojej sesji kobiecej ” na dłużej” musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze wybierz te zdjęcia, które najbardziej Ci się podobają. Jeżeli nie umiesz się zdecydować, poproś o pomoc kogoś bliskiego, czy też zapytaj mnie o wybór, jeżeli zdjęcia mają być prezentem. Warto zadbać o to, by stworzyć album i zainwestować w trwałą pamiątkę tej sesji. W moich pakietach masz do wyboru także sesje z wysokiej jakości wydrukami. Nie bój się pokazywać zdjęć bliskim, to może być wspaniała chwila, do dzielenia się swoją radością i dumą. Jeżeli czujesz się komfortowo z tym pomysłem, możesz także publikować zdjęcia ” na pamiątkę” w swoich social mediach. Na koniec zastosuj zdobytą pewność siebie podczas sesji kobiecej w życiu codziennym. Pamiętaj, że jesteś silna i piękna, bez znaczenia czy właśnie znajdujesz się przed obiektywem aparatu, czy nie.

Sesja kobieca z ciekawym tłem, nie bój się eksperymentóW, sesja kobieca śląsk

Ważne jest, żeby podczas sesji, nie bać się eksperymentować. Fajnie, jeżeli masz w głowie plan na sesję i wiesz, jakich zdjęć oczekujesz. Dobrze jest, poprzeglądać przed sesją chociażby mojego bloga, czy Facebooka celem inspiracji i wyboru najlepszych kadrów i ujęć. Z doświadczenia wiem, że najbardziej podobają Wam się zdjęcia, które powstały tu i teraz w wyniku małych eksperymentów, i to te lądują w waszych albumach. Monika, która gości w poście, wybrała sesję na białym tle- te ujęcia bronią się same. Następnie ujęcia w klimacie boho- ten, także jest przez Was najczęściej wybierany. A na koniec poeksperymentowała w świetle. Te ujęcia tworzę dzięki lampom quadralite- więcej o ich możliwościach, przeczytasz tutaj. Odpowiedz sobie sama, czy wolisz zdjęcia naturalne, czy też chcesz poeksperymentować i mieć zdjęcia, jak z magazynu Vouge. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! My zaryzykowałyśmy i zdjęcia z tej sesji zostały opublikowane w magazynie fotograficznym Selin. Nasze foto wyróżnienie znajdziesz pod postem.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl