fbpx

Paulina Niewiadomska

piramida uśmiechniętych osób mama tata i córka, sesja rodzinna

Dlaczego sesja rodziny jest ważna dla budowania więzi i wspomnień?

Kiedy decydujesz się na sesję rodzinną, już na wstępie wiesz, że robisz to po to, by mieć piękne wspomnienia. Taka sesja to możliwość wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy. To czas, kiedy rodzina może wspólnie przygotować się do tego wydarzenia. To kolejna możliwość do zbliżenia się i wspólnego czasu. To także możliwość zbudowania wielopokoleniowych i trwałych, profesjonalnych portretów. To chwila, gdzie zamkniemy w obiektywie przemijający czas. Pewnie w telefonie masz setki, a nawet tysiące zdjęć, jednak podczas profesjonalnej sesji w studio jestem w stanie skomponować ujęcia, które uchwycą autentyczność Waszej relacji. Niezapomniane momenty, uśmiechy i wspólne pozowanie to atmosfera bliskości i radości, która pozostanie w Waszych sercach na długi czas.

Czy sesja rodzinna w studio może być zabawna dla dzieci?

Sesja rodzinna w studio to doskonały pomysł na niezwykle zabawne i satysfakcjonujące przeżycia dla dzieci. Dlaczego? Studio fotograficzne oferuje wiele ciekawych rekwizytów i elementów, które mogą ciekawić dzieci. Dodatkowo samo miejsce jako studio i praca fotografa również może być ciekawa. Radosne i spontaniczne ujęcia z najbliższymi są także elementem, który może być zabawny. Dzieci uwielbiają spędzać czas z bliskimi, dlatego same przygotowania do takiej sesji wzbudzać mogą w nim radość i uśmiech. Pozytywne wspomnienia, wspólna zabawa w pozowanie z bliskimi, a także możliwość pochwalenia się takim doświadczeniem wśród kolegów jest kolejnym elementem pozytywnym Dzięki atmosferze, którą tworzę podczas takich sesji, piękne fotografie mogą budować poczucie własnej wartości u dziecka i wzmacniać pewność siebie.

Jakie są najnowsze trendy w sesjach rodzinnych w studiu?

W ostatnich latach obserwuje się dynamiczny rozwój sesji rodzinnych. Rodziny poszukują unikatowych, nowoczesnych i personalizowanych doświadczeń, które wyrażają ich indywidualny styl i charakter. Jest to także jedna z możliwości wspólnie spędzanego czasu. Tematyczne sesje odzwierciedlają pasje rodziny, zainteresowania, czy wspólne hobby. Kolejnym must have to tak zwane sesje o charakterze storytellingowym, czyli naturalne kadry pełne gestów, spojrzeń i uśmiechów. To prawdziwe relacje i emocje wiodą prym wśród sesji rodzinnych. Nie ma już w zasadzie wpływu wiek uczestników sesji, na sesje decydują się nie tylko rodzice z małymi dziećmi, ale także całe wielopokoleniowe rodziny. Przed Wami sesja rodzinna Martyny, która w dzisiejszym wpisie jest z mężem i córeczką, ale miała też u mnie już sesję z siostrą zobacz tutaj, a także sesję z siostrami i rodzicami. Myślę, że na tę sesję też przyjdzie tutaj czas. Taka sesja to także dobry pomysł na prezent.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl