fbpx

Paulina Niewiadomska

Sielska sesja – Pomysł na zdjęcia sióstr.

Sielskie życie, sielska sesja, sielankowe sytuacje to nic innego jak beztroskie, radosne, bezstresowe miejsce, zdarzenie, a nawet odczucie. Tak, można mieć np. sielankowy nastrój. Często poeci nawiązywali w swych dziełach do sielankowych wsi, które miały być beztroskie, spokojne, wymarzone do życia. W przeciwieństwie do miast. Myślę, że ta idea tak samo ma się do sesji sielskich- które przecież odbywają się wśród pól, łąk. Są pełne spokoju i romantyzmu. Co mi w duszy gra.

 

W co ubrać się na sesję siostrzaną?

Najlepszym czasem na sielskie sesje w plenerze jest późna wiosna. A także wczesna jesień. Dlaczego? Przyroda późną wiosną jest świeża, niezmęczona. Z kolei wczesną jesienią możemy spotkać piękne, kwietne łąki i spalone od słońca źbła pięknych traw. Są to zdecydowanie sesje dla tych, którzy kochają naturę i klimat lekkości. Dlatego najlepszymi stylizacjami na takie sesje będą neutralne kolory, bez printów. Może jakieś koronkowe sukienki, luźne bluzki, szorty. Idealnie, jak siostry będą do siebie pasować.  Beże, biele, błękity i inne kolory Ziemii. Te barwy wśród pól stworzą zjawiskowy klimat na zdjęciach.

Sesja zdjęciowa sióstr, fotograf śląsk

Dołączając do tej wielskiej sielanki czas i sesję z ukochaną osobą tworzymy błogostan dla swojego ducha. Michasia, która lubi zabierać przyjaciół na moje sesje, tym razem zabrała ze sobą siostrę. Zobaczcie pod postem jaka magia. Czy nie czujecie spokoju, miłości i radości oglądając te zdjęcia? A po sesji pewnie wybrały się na wspólną kawę, łapcie takie chwile. To co mieszczuchy, kiedy przeprowadzka na wieś?

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl