fbpx

Paulina Niewiadomska

Brunetka pisząca notatki przy stole pełnym warzyw i owoców

SESJA WIZERUNKOWA

Sesja wizerunkowa

W dzisiejszych czasach sprzedaż swoich produktów czy usług dobrze jest rozpocząć od przygotowania materiałów reklamowych tj. portfolio, ulotka czy strona internetowa. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest sesja wizerunkowa. To materiał zdjęciowy, który można wykorzystać do prezentacji swojej firmy np. w portfolio. Pamiętajcie, że estetyczne materiały zachęcą Klientów do skorzystania z usług. Stworzę dla Was „dobre wrażenie” w moim studio fotograficznym w Knurowie. Sprawdź to!

Dietetyk Natalia Stebel śląsk

Skuteczne diety, indywidualne jadłospisy. Jeżeli zastanawiacie się nad wizytą u dietetyka, przez Wami najlepszy dietetyk na śląsku! W poście znajdziecie zdjęcia z sesji wizerunkowej dla Natalii. Natalia specjalizuje się w dietach dla osób, które mają przeróżne problemy zdrowotne. Nie boi się wyzwań. Pamiętajcie, że zdrowa dieta to przepis na dobry nastrój i energię. Jesteśmy tym, co jemy. A niestety dzisiaj jemy różnie, nie zawsze w zgodzie ze sobą. Nie zawsze ma się czas, wszyscy pędzimy w pogoni za pracą i pieniądzem. Ja też czasem zjem MC Donalda, ale pamiętajcie ( tego nauczyłam się od Natalii) , aby cieszyć się dobrym samopoczuciem należy zwracać uwagę na dietę. Mam nadzieję, że moje materiały na stronę Natalii zachęciły Was do tego, by skorzystać z jej usług? Sesja wizerunkowa pod postem.

Zdjęcia na stronę Internetową

Strona internetowa to elektroniczna wizytówka. Dlatego ważne jest, żeby zdjęcia i informacje zawarte na stronie były estetyczne. Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia wizerunkowe na stronę internetową. Zdjęcia waszych produktów, do sklepu internetowego. Świat zamknął się w Internecie, jeżeli nie ma tam Twojej oferty, jesteś dla wielu niewidoczny. Bez względu na to, czy prowadzisz biznes produktu niszowego, czy produktu, który jest sprzedawany w zasadzie na każdym kroku. Dlaczego każda firma powinna mieć stronę internetową? W Polsce dostęp do Internetu ma 72% osób, z czego 25 milionów osób korzysta z niego na bieżąco. Osoba będąca online spędza codziennie około sześciu godzin w Internecie( 4,5h przy komputerze i 1,5h w komórce). Oprócz tego, strona internetowa zawierająca dobrej jakości zdjęcia i informacje podnosi wiarygodność Twojej firmy. Zapewnia globalny zasięg i jest stale dostępna. Ułatwia też możliwość skontaktowania się, a nawet bezpośredniej sprzedaży w przypadku sklepu internetowego. To co, pamiętajcie o moich zdjęciach do sieci!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl