fbpx

Paulina Niewiadomska

dziewczyna na huśtawce #śląsktakipiękny

tężnia solankowa żory #śląsktakipiękny

Nowoczesna tężnia solankowa, która przepięknie wygląda za dnia, ale nie mniej uroczo w nocy. Znajduje się na terenie Parku Cegielnia. Tężnia ma kształt koła, a w środku znajdują się ławki w ułożeniu amfiteatralnym. Zarówno sama tężnia jak i okolice są bardzo nowoczesne. To ciepłe i przytulne miejsce sprawdzi się na miejskie sesje modowe. Adres tężni to Żory ul. Wolności 36a. Sam Park Cegielnia jest też bardzo atrakcyjny znajduje się tam m.in. Miasteczko Ruchu Drogowego. Park Linowy, Bulodrom i atrakcje dla dzieci i młodzieży, co sprawi, że miejsce sprawdzi się też na sesje rodzinne w plenerze w klimacie outdorowo- sportowym.

Zameczek Promnice Kobiór

Pałac myśliwski z 1861 roku we wsi Kobiór niedaleko Pszczyny. Pałacyk usytuowany jest także w pobliżu południowo- zachodniej części Jeziora Paprocany. Pałac jest bardzo uroczy, wybudowany w stylu neogotyckim angielskim. do tego znajduje się pośród pięknego parku. Niestety do 2025 roku będą odbywały się w nim prace remontowe. Na ten moment jest zamknięty, mam nadzieję, że zachwyci nas wnętrzem jeszcze bardziej. Idealne miejsce na sesję w plenerze. Bardzo wygodnie połączyć jest to miejsce z sesją nad Jeziorem Paprocany. 

goczałkowice zdrój park zdrojowy #śląsktakipiękny

Park pochodzi z początków XX wieku. Ostatnio przeszedł rewitalizację i znajdziemy tam piękne odnowione aleje. To deptak, który wyłączony jest z ruchu i łączy ze sobą praktycznie wszystkie sanatoria znajdujące się w tym mieście. To miejsce, może spodobać się fotografom, którzy szukają czegoś nowego na swoje sesje w plenerze. Spacerując deptakiem natkniemy się na starą drewnianą restaurację, fontannę, czy piękne, kolorowe budynki mieszkalne. Zdecydowanie miejsce top na sesję stylizowaną np. na czasy PRLu. Blisko stamtąd jest także do Ogrodów Kapias no i nad Zaporę Goczałkowicką. Można świetnie połączyć ze sobą te miejsca i stworzyć coś zupełnie innego, niż w okolicy GOP.

Wyróżnienia od Pa3linka w październiku powędrowały do:

– Agaty @lyzewa

– Kingi @kowalikfoto

– Karoliny @fotolinka_km

– Julii @juliajanus.foto

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl