fbpx
m

Sesja kobieca śląsk bądź wyjątkowa

  /    /  Sesja kobieca śląsk bądź wyjątkowa

SESJA KOBIECA

POCZUJ SIĘ PIĘKNA I WYJĄTKOWA

sesja kobieca śląsk bądź wyjątkowa

Życie w dzisiejszych czasach to nieustanna pogoń za szczęściem, pięknem i pieniądzem. Dlaczego tak jest? Ponieważ, mamy stały dostęp do mediów, które kreują naszą tożsamość. Sesja kobieca śląsk bądź wyjątkowa. Dzisiaj, każdy chce być indywidualny, chce odróżniać się od innych i prowadzić życie na swój sposób. To jednak powoduje, że ciągle szukamy nowego siebie, poprzez zmianę wyglądu, przyzwyczajeń.

FOTOGRAFIA KOBiet śląsk

Wszyscy znamy telewizję TVN, czy nie wydaje Wam się, że programy telewizyjne skierowane głównie, dla kobiet oglądających tę stację przede wszystkim zmiana i metamorfoza? I to nie tylko metamorfoza związana z wyglądem, czy dietą, ale również kreacją własnych zachowań. Kolejnym przykładem budowania naszej tożsamości są telewizje śniadaniowe, dziewczyny moda na piękno- jasne, ale pamiętajcie, że telewizja to reklama. Warto zauważyć, że na ten sukces pracuje sztab ludzi. Oni mają plan na to, jak dana osoba ma wyglądać, czy się zachowywać. Prawdopodobnie, nie jesteśmy tego w stanie przenieść do swojego codziennego życia. Kochane kobiety, nie dajcie złapać się w sidła, każda z nas jest piękna! Zobaczcie jaką sesja kobieca śląsk bądź wyjątkowa, przygotowałam wspólnie z Gosią, która mówi o sobie „szara mycha” – serio? To jakiś żart! Gosia to petarda!

INFLUENCER, A RZECZYWISTOŚĆ

Kim jest influencer? To osoba, która ma wpływ na decyzję innych ludzi. Dlaczego? Najczęściej to osoba znana, można by powiedzieć, że kiedyś influencerami były tylko gwiazdy, chodzi o to, że każdy chciał mieć coś, co ma jego ulubiona gwiazda. Nosić taki sam styl, upięcie włosów czy posiadać taki sam kolor paznokci. W dzisiejszym świecie, Internetowym influencerem może być dodatkowo osoba, która jest znana w sieci, ponieważ ma swojego vloga, bloga, konto na YouTube czy innym portalu społecznościowym. Stała się znana, poprzez to, co robi, ma grono ludzi, które jej ufają i dzięki temu jej/ jego reklama jest w stanie wpłynąć na decyzję o zakupie danego produktu. Dobrym przykładem jest Ewa Chodakowska, która to propaguje w Internecie zdrowy tryb życia. Odbiorcom wydaje się, że wszystko, co poleca Ewa, jest dobre, zdrowe i potrzebne by życie było lepsze. Czy tak jest? Odpowiedz sobie sama W przeciwieństwie do rzeczywistości. Wiadomo nie od dziś, że pokazujemy się w Internecie zazwyczaj z tej najlepszej strony. Zapominamy, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i ma takie same potrzeby najniższego rzędu, musi mieć piciu i papu, żeby żyć! Pytanie, co na to papu dostaje czy krewetki, czy naleśniki z serem, ale to już temat na inny post!

MODA NA PIĘKNE ZDJĘCIA

Kto nie lubi przebywać w towarzystwie pięknych kobiet? Zainwestuj w siebie! Dlatego zafunduj sobie profesjonalny make- up, sesję kobiecą w moim studio czy plenerze i poczuj się jak prawdziwa gwiazda. Mam patent na to, że będziecie oczarowane sobą jeszcze bardziej. Często słyszymy opinie wśród znajomych: „widziałaś? Kaśka ma takie super zdjęcia, ona jest taka fotogeniczna”- bzdura! Każda z nas jest piękna i fotogeniczna, trzeba tylko stworzyć odpowiedni klimat do zdjęć. Zostawiam Wam tutaj link do moich kobiecych pakietów. Zrób prezent sobie i przyjaciółce. Wpadnijcie razem! Odwiedź mój Instagram

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl