fbpx
Image Alt

Sesja noworodkowa typu lifestyle w Knurowie

  /    /  Sesja noworodkowa typu lifestyle w Knurowie

sesja lifestyle noworodkowa

chwytaj chwilę

Sesja lifestyle noworodkowa Śląsk

Najważniejsze w sesja lifestyle noworodkowa jest by rodzice zdecydowali się kiedy taką sesję są w stanie wykonać. Jeżeli sesja ma być stylizowana, powinna odbyć się między 5, a 14 dniem życia noworodka. Są to jednak dni, które całkowicie zmieniają życie rodziców, którzy gdy to ich pierwsze dziecko nie są zbyt chętni, by opuszczać swój dom.
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by taką sesję wykonać później, kiedy wszyscy oswoją się już ze swoją nową rolą. Miesiąc, dwa, trzy, pół roku wtedy taką sesję nazywamy sesją lifestyle noworodek. I takie sesje noworodkowe lubię robić najbardziej!
Moje sesja lifestyle noworodkowa są inne niż wszystkie, moim celem jest pokazanie Waszej miłości. Nie wsadzam dzieci do garnka, nie otulam i nie wstawiam w plastikowe żabki. To Wasze emocje są najważniejsze na zdjęciach!

Fotografia chwil

„ Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy”
W. Szymborska
Dlatego tak ważne jest, by fotografować i celebrować ważne chwile w życiu. Zdjęcia łapią chwile. Zazwyczaj fotografujemy te dobre. Dzięki fotografiom mamy możliwość zatrzymania się na chwilę i spojrzenia do albumu- gdzie są nasze wspomnienia- znajome twarze czy odwiedzone miejsca podczas wakacji nad morzem. Prawie każdy z nas kolekcjonuje swoje zdjęcia tak, jak można kolekcjonować znaczki, monety czy sztukę. Zdjęcia to chwila naszego życia. Historia. Warto je mieć.

Dlatego nie zastanawiaj się i zatrzymaj chwilę ze mną! Zapraszam na sesję.

SESJA RODZINNA ŚLĄSK, SESJA LIFESTYLE NOWORODKOWA

Najczęściej kolekcjonujemy w swoich albumach rodzinne wspomnienia od narodzin, aż po grób. Te dobre, rzadziej- te złe.
Rodzina to grupa osób, która jest ze sobą powiązana najczęściej poprzez pokrewieństwo, ale i również poprzez wspólne zamieszkanie w jednym miejscu. Socjologowie twierdzą, że to najważniejsza komórka społeczna, na której opiera się społeczeństwo. Każda rodzina jest inna, sytuacje są różne, my fotografowie spotykamy się w swojej drodze z rodzinami jako z postaciami, które są silnie związane ze sobą emocjonalnie i chcą stworzyć swoje pamiątki. Na koniec, jesteśmy nieodzownym punktem przy tworzeniu rodziny, znajdujemy się blisko ich wydarzeń: ślubu, narodzin, roczku czy innych uroczystości, które pozwalają im na zapisywanie swojej historii na fotografii.
Zaproś mnie do fotografowania swojej rodziny!

 

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl